Seznámení s produktem

ZUŠLECHTĚNÉ DŘEVO - DEHONIT

DehonitJakostní loupané dýhy z červeného buku se impregnují speciálními syntetickými pryskyřicemi. Volba pryskyřic, intenzita impregnace a různé možnosti u tloušťky vrstvy a druhu pokládání jsou podstatnými znaky jakosti výrobků DEHONIT.

Zcela rozhodující je však speciální metoda lisování, kterou používáme. V rozsahu od 0,8 do 2,5 zaručuje maximální rovnoměrnost požadovaného stupně stlačení a tím absolutně homogenní materiál.

Pro zpracování po lisování máme k dispozici veškeré potřebné stroje od prosté formátovací pily po počítačem řízené zpracovací středisko. Jejich použití se řídí Vaším zadáním tolerancí.

Vyrábíme podle Vašeho přání s maximální možnou přesností od polotovarů po hotové výrobky.

Dodávané formáty

  • Standardní formáty: 1000 x 1000 a 2000 x 1000
  • Standardní tloušťky: 15-100 mm
  • Minimální tloušťka: 5 mm

Speciální rozměry na vyžádání
Tolerance u hrubých měr podle DIN 7707, DIN 40 603

DEHONIT je tvrdý jako kov, jeho hmotnost však činí pouze zlomek hmotnosti kovu. Je odolný proti tlaku a otěru, udržuje si stálé rozměry, tlumí hluk, elektricky izoluje, je odolný proti vodě, oleji, slabým kyselinám a zásadám, odolný proti korozi a maximálně odolný proti působení extrémních teplot.

Kde není vhodné použít kov a normální dřevo je příliš slabé, potřebujete DEHONIT!

DEHONIT lze řezat pilou, hoblovat, frézovat, brousit, vrtat, soustružit, lepit, leštit, natírat a vytvářet na něm závity.

DEHONIT má velmi variabilní vlastnosti. Díky možnosti volby stupně stlačení, pevného podílu pryskyřice a směru vláken můžeme splnit téměř každé přání na určitou kvalitu. Vyžádejte si naše informace o mechanických a fyzikálních vlastnostech.

Díky své mnohostrannosti nachází DEHONIT použití v mnoha oblastech od strojírenství přes hudební nástroje až po ochranu životního prostředí.

Některé příklady použití:
Automobilový průmysl, konstrukce letadel, slévárny, textilní průmysl, výroba klavírů, modelářství, čističky odpadních vod a mnoho jiného.

TOPlist
CNW:Counter